Diyainfo.com.ua — інформаційний сайт про державний додаток Дія, у якому я розміщую статті про то, як замовити допомогу від держави, зробити електронно-цифровий підпис, отримати довідку або переоформити автомобіль.
Офіційний сайт Дії розміщений по адресу diia.gov.ua, там можна замовити всі послуги або написати в службу підтримки.
Проект diyainfo.com.ua не є офіційним ресурсом і не відповідає за те, чому не прийшла соціальна виплата, виникла помилка у застосунку або не нарахували національний кешбек. Цей проект створений з метою інформування.
Хто власник порталу
Автором і одночасно власником цього проекту є Микола Вачевський. Маю вищу освіту і є громадянином України.
Я встановив програму «Дія» на свій смартфон і користуюсь деякими послугами. Шукаю актуальні теми для статей і сам готую інформацію. Всі зображення в статтях — це знімки екрану мого телефону.
Раніше писав про мобільний застосунок Монобанку, як відкривати платіжні картки, отримувати кешбек, оформити кредит або депозит.
Деякі мої тексти цитують на популярних ЗМІ, наприклад «Інформатор», «Телеграф» або «Знай.UA». Журналісти скопіювали матеріали і поставили посилання на джерело.
Для чого створив сайт
Інформувати. Пишу простими словами про мобільний застосунок «Дія», щоб люди знали, як завантажити довідку, забронювати працівника або замінити посвідчення водія. За допомогою мобільної програми є можливість вирішити свої задачі швидко і без черг.
Допомогти отримати гроші. Держава деколи влаштовує акції для громадян, наприклад давали 1000 ₴ кожному на комуналку, 908 ₴ студентам на книги і 1500 ₴ ветеранам для заняття спортом. Я описав все в статтях, як отримати кошти на карту і де їх можна використати. А в деяких акціях брав участь сам.
Захищати. Якщо з вами поступили не справедливо, наприклад не відправили допомогу, не дали статус безробітного або ВПО, то ви можете написати публічний коментар на цьому порталі. Можливо це допоможе у вирішенні вашої проблеми.
Чому сайт на двох мовах
Основна мова і головна сторінка на українській мові. Деякі користувачі вводять пошукові запити і читають тільки україномовний контент.
Але більша частина відвідувачів цікавиться російськомовним контентом. Можливо, це пов’язано з тим, що деякі люди ще не встигли вивчити солов’їну. Для зручності всі тексти переведені.
Аудиторія
- 42% чоловіки і 58% жінки.
- 81% користувачів заходять з України, а 29% з інших країн (Німеччини, Польщі і Чехії).
- Середній вік — 22-32 роки.
Історія
- 07.04.2024 — реєстрація домену і створення проекту.
- 16.07.2024 — поява перших 100 відвідувачів.
- 01. 12. 2024 — перша 1000 відвідувачів.
- 30.01.2025 — трафік збільшився до 5000 осіб.
- 25.02. 2025 — рекордних 8000 людей.
- 03.04.2025 — прийняли в Google Adsense.
Якщо ви знайшли помилку, маєте пропозицію, як покращити проект, хочете співпрацювати або задати запитання, то пишіть на пошту admin@diyainfo.com.ua